Regióny Žilina Námestovo

FOTO Ďalšia dopravná NEHODA: Vodiči, pozor! Tvoria sa kolóny

Nehoda na Orave. ZDROJ: Top čitateľa.

LOKCA – Dnes ráno sme vás informovali o tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zahynul taxikár spolu so zákazníčkou. Po pár hodinách došlo v žilinskom kraji k ďalšiej dopravnej nehode. Tentokrát však na Orave v Lokci smerom na Námestovo. Na mieste zasahujú záchranné zložky. Tvoria sa kolóny.

 

Len pred pár hodinami sme vás informovali o tragickej dopravnej nehode, ktorá sa odohrala na a ceste I/11 kataster obce Povina, okr. Kysucké Nové Mesto. Šofér taxislužby mal z doposiaľ nezistených príčin prejsť do protismeru, kde sa následne čelne zrazil s kamiónom. V aute spolu s taxikárom sedela aj stála zákazníčka. Obaja zranenia podľahlu. Viac o nehode sa dozvieš v našom článku.

AKTUÁLNE FOTO TRAGICKÉ ráno! O život prišiel taxikár spolu so zákazníčkou: Doprava je odklonená

K ďalšej dopravnej nehode v žilinskom kraji malo dôjsť približne pred hodinou, a to na ceste smerom z obce Lokca do Námestova. Na mieste aktuálne zasahujú záchranné zložky. Na mieste sa tvoria kolóny. Informáciu potvrdila hovorkyňa žilinskej polície. “Na ceste prvej triedy č. 78 za obcou Lokca v smere na Námestovo došlo k stretu dvoch osobných motorových vozidiel. U vodičov boli vykonané dychové skúšky s negatívnymi výsledkami. Jedna účastníčka utrpela zranenia, ktoré si vyžiadali lekárske ošetrenie v nemocnici. Premávka v cestnej doprave v danom úseku bola púšťaná striedavo v jednom jazdnom pruhu,” poznamenala pre portál zregionu.sk.

Nehoda na Orave. ZDROJ: Top čitateľa.