Krimi Regióny Žilina Top

AKTUÁLNE FOTO DESIVÁ NEHODA Zasahujú všetky záchranné zložky: Cesta je UZAVRETÁ, na mieste je POHREBNÁ služba

Zdroj: Facebook/Pomoc Motoristom Žilina

ŽILINA – Vážna nehoda sa stala v piatok (17.5.) okolo 19:30 hod. na Priemyselnej ulici v Žiline. Zrazil sa tam motocyklista s kamiónom. Ako nám potvrdila polícia, nehoda si vyžiadala život mladého motorkára.

Na miesto vyslali všetky záchranné zložky. Komunikáciu následne v obidvoch smeroch uzavreli a cez cestu natiahli policajné pásky. Bezprostredne po nehode nebolo oficiálne známe, či motorkár zomrel. Na miesto však dorazila pohrebná služba.

Aktualizované: Polícia nám potvrdila, že nehoda si vyžiadala život 32-ročného motocyklistu. “Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 30-ročný vodič viedol jazdnú súpravu zloženú z ťahača značky Scania a návesu v Žiline po Priemyselnej ulici v smere od Kragujevskej ulice. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin, pri odbočovaní jazdnej súpravy vľavo na Cestársku ulicu, došlo v križovatke k zrážke s motocyklom značky Yamaha, ktorý viedol po Priemyselnej ulici v smere od Závodskej cesty 32-ročný vodič,” priblížil pre Regióny.sk hovorca krajskej polície v Žiline Peter Ondák.

Žiaľ, pri dopravnej nehode utrpel motocyklista zranenia, ktorým na mieste podľahol. Alkohol u vodiča nákladného motorového vozidla vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého muža bude vykonaná pitva. Príčiny a okolnosti nehody vyšetruje polícia.

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj
Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj
Motocyklista sa zrazil s nákladným autom. Zdroj: Facebook/Pomoc Motoristom Žilina