Regióny Žilina Top

AKTUÁLNE FOTO Policajná naháňačka sa skončila DESIVOU zrážkou! Muži zákona v ULICIACH: Čo sa stalo?

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračná foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

HRUŠTÍN – Policajti zažili poriadne akčný deň. Šofér im unikal hlava-nehlava, no zrejme nerátal s tým, že nabúra. Jeho vyčíňanie teraz baví celý internet.

 

Dnes sa obyvateľom Hruštína naskytol nevídaný pohľad. Auto skončilo nabúrané v stĺpe, no po vodičovi nebolo ani stopy. “Prosím vás, mal niekto informácie alebo šiel okolo, keď sa stala nehoda? Prosím o akékoľvek informácie, video, nahrávky, čokoľvek. Prosím, dajte mi vedieť do správy. Ďakujem,” poznamenala Zdenka.

Viac svetla do celého prípadu vniesli svedkovia. Podľa nich tam auto skončilo nabúrané po policajnej naháňačke. “Mňa by zaujímalo ako niekto v dnešnej dobe nadobudne pocit, že dokáže utiecť policajtom (ktorí ho už v tej chvíli majú na zázname)…, a potom už len ďakovať, že pritom nikoho nezabil…,” poznamenal Lukáš.

ZDROJ: FB

Podľa našich informácií sa v uliciach Hruštína stále pohybujú policajti, ktorí po šoférovi pátrajú. “Videl som ich v dedine. Podľa mňa pátrajú po vodičovi toho auta, čo skončilo v stĺpe,” potvrdil pre portál zregionu.sk Matúš. Policajti prípad vyšetrujú. “V súvislosti s touto udalosťou vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom objasnenia skutku a určenia  jeho právnej kvalifikácie. Z dôvodu možného zmarenia resp. sťaženia vyšetrovania nie je možno v súčasnosti   poskytnúť bližšie informácie,” uzavrela hovorkyňa žilinskej polície.