Regióny Žilina Top

AKTUÁLNE Šok pre fanúšikov: Náhle ZRUŠILI jeden z TOP hudobných FESTIVALOV na Slovensku! Vystúpiť tam mala aj svetová legenda

ŽILINA – Obľúbený festival Topfest, ktorý sa mal konať v dňoch 27. až 29. júna na žilinskom letisku, je zrušený. Organizátori o tom informovali na sociálnej sieti.

„Na základe nepredvídaných udalostí, ktoré sa stali v predchádzajúcich týždňoch, sme nútení podľa dnešného rozhodnutia festival na rok 2024 zrušiť,“ píše agentúra Topfest Management.

Organizátori sa k situácii majú bližšie vyjadriť v najbližších dňoch. Momentálne stále prebiehajú rokovania s interpretmi a obchodnými partnermi. “Usilovne pracujeme na tom, aby sme danú situáciu vyriešili hlavne v prospech vás. O všetkých aktualitách vás budeme informovať do 14. júna, kedy zverejníme možnosti vrátenia zakúpených vstupeniek,” dodáva agentúra  TopFest Slovakia.

Tento rok mal festival privítať hviezdy ako legendárnu skupinu Scorpions, ale aj Five Finger, Death Punch, Avantasia či Pretty Maids.

Festival však čelil už od začiatku mnohým problémom, účasť na ňom rušili aj známe kapely ako Annihilator, Eclipse, P. O. D. či Angry. Organizátori ale fanúšikov presviedčali, že sa určite uskutoční.