Regióny Žilina Top

BRUTÁLNA PONUKA! MATOVIČOVO auto na predaj aj s PIKANTNÝM opisom majiteľa

ŽILINA – Na stránke Bazoš.sk sa objavil naozaj podivuhodný inzerát. 30-ročný Ladislav sa rozhodol zbaviť nepotrebného auta. Na tom by nebolo nič prekvapujúce, pokiaľ by v inzeráte nenapísal, že svojho času sa na robotníckom voze prevážal sám minister financií Igor Matovič. 

 

Na internetovej stránke, kde ľudia inzerujú na predaj svoje nepotrebné veci sa objavil v skutku šokujúci inzerát. „Predám plne pojazdný Seat Inca,“ začal písať v texte inzerátu Ladislav zo Žiliny. Doplnil aj parametre vozidla. Až neskôr prezradzuje prvého podľa jeho slov prominentného majiteľa, ktorým nie je nik iný ako samotný podpredseda vlády.

Ladislav sa k autu dostal náhodou, predala mu ho firma. Nebol priamym následníkom po Matovičovi medzi nimi boli asi traja ďalší vlastníci. Po roku, ako sa na aute vozil našiel servisnú knižku ešte z čias kedy auto využíval minister, ktorý bol aj prvým majiteľom vozidla. „Ja som auto kúpil ako pojazdný vrak na stavbu,“ opisuje predajca s tým, že predošlých majiteľov moc neriešil. Od momentu kedy zistil, kto bol prvým majiteľom jeho seatu, chválil sa s tým kamarátom: „Pozri mám vládnu limuzínu,“ prezradil vysmiaty Ladislav. Ďalej priznal, že ľudia jeho inzerát stále berú s humorom, o čom svedčí aj fakt, že inzerát má vyše 3000 zhliadnutí. „Väčšina ľudí to berie ako vtip, ale je to reálne auto, ktorého sa potrebujem zbaviť,“ objasnil s úsmevom.

Galéria
Auto má najlepšie roky za sebou. zdroj: Bazoš
Vo vozidle sa svojho času prevážal aj sám politik. zdroj: Bazoš
Igor Matovič bol jeho prvým majiteľom. zdroj: Bazoš
Auto majiteľ odporúča na práce na stavbe. zdroj: Bazoš
Po roku v ňom Ladislav našiel servisnú knižku. zdroj: Bazoš
Štvorkolesový tátoš nie je v najlepšej kondícii. zdroj: Bazoš
Auto sa dostalo až do Žiliny. zdroj: Bazoš
Nájdená servisná knižka spomína Matoviča aj jeho niekdajšiu firmu. zdroj: Bazoš
navigate_before
navigate_next

Takto znel autentický inzerát: „Servisná knižka odhaľuje hlavne prominentného prvého majiteľa (servis nikto príliš nedopisoval). Nie je ním nik iný ako sám najväčší, prvý a posledný Mgr. Igor M. Ak si zvolíte tento povoz bude to určite lepšia voľba ako voliť OLANO v roku 2020. Môžte sa zmocniť kusu histórie a pri jazde v takto unikátnom vozidle si predstavovať, že veziete učtovníctvo na povalu, rozobratý tlačiarenský stroj alebo najazdíte s Igorovou mamou viac ako 600km denne. Na par chvíľ sa môžte stať samotným Igorom. (Iba v predstavách prosím, dvoch už SR naozaj nezvládne). Vychutnával som si jazdenie v ňom viac ako 2 roky a rád túto možnosť prenechám ďalším. Perspektívnosť investície u zberateľa je mizivá, z Igora asi druhy Štefánik nebude. Určite ale poteší pri stavbe domu, záhradkárčení a podobne. Zmesti sa toho do nej viac ako sa na prvý pohľad zdá (možno našupu prevezie aj ten tlačiarenský stroj),“ vykreoval skutočne kreatívny popis inzerátu predajca. Pojazdný voz predáva za 1300 eur.

Šokujúci inzerát pobavil množstvo ľudí.
zdroj: Bazoš

Zatiaľ sa Ladislavovi ozvali iba dvaja reálny záujemci. „Uvidíme, či sa naozaj niekto podujme, nechať si túto relikviu,“ skonštatoval. Upozornil aj na fakt, že svojim textom nechcel politika uraziť. „Text inzerátu bol viac menej určený pre moje okolie, ktoré chápe môj humor. To že sa okolo toho strhne takáto lavína som nečakal,“ dodal na záver.