Regióny Žilina Liptovský Mikuláš Top

DESIVÝ NÁLEZ Športovci našli MŔTVE telo! Má ísť o ŽENU, po ktorej už dlho márne pátrajú: Poznáme DETAILY

Ilustračné foto. Zdroj: regiony.sk

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Hrôzostrašný nález našli dvaja kajakári počas splavovania v potoku Jalovčianka v Liptovskom Mikuláši. Išlo o mŕtve telo ženského pohlavia, ktoré plávalo na hladine. Ako sa neskôr ukázalo, mohlo by ísť o nezvestnú 53-ročnú ženu, ktorá sa pred vyše mesiacom stratila.

Bezvládne telo, ktoré sa nachádzalo v blízkosti frekventovaného cyklochodníka v mestskej časti Ondrášová, vylovili z potoka hasiči. “Boli sme požiadaní policajnou zložkou o súčinnosť pri vyslobodení zakliesneného tela, na sútoku Jalovčianky, ktorá sa vlieva do Váhu. Zasahovali traja príslušníci z hasičského a záchranného zboru v Liptovskom Mikuláši, ktorí telo vyslobodili a odovzdali polícii,” uviedol pre noviny.sk riadiaci dôstojník zboru René Turenský.

“Na miesto bol privolaný obhliadajúci lekár, ktorý predbežne vylúčil cudzie zavinenie a s cieľom zistenia presnej príčiny smrti nariadil vykonať pitvu,” informovala hovorkyňa policajného zboru Gabriela Kremeňová.

Ako uvádza televízia, podľa doteraz zistených skutočností, by malo ísť o nezvestnú 53-ročnú ženu z Liptovského Mikuláša, ktorá bez stopy zmizla pred viac ako mesiacom. Naposledy ju svedkovia videli neďaleko miesta, kde dnes kajakári objavili telo. Nebohá žena mala, okrem iného aj oblečenie identické s oblečením nezvestnej. Či ide skutočne o hľadanú ženu a aké boli okolnosti jej smrti, preveruje polícia.