Regióny Žilina Top

EXTRÉMNE NEBEZPEČNÁ JAZDA Dva kamióny sa rútili v protismere

Zdroj: FB / Polícia Slovenskej republiky

STREČNO – Na sociálnej sieti sa objavilo video, na ktorom je zachytená extrémne nebezpečná jazda dvoch kamiónov. Vodič osobného auta sa len o kúsok vyhol fatálnej zrážke. Informuje o tom polícia na sociálnej sieti.

 

Incident sa mal odohrať v noci na ceste pri hrade Strečno. Dva kamióny sa tam veľkou rýchlosťou rútili v protismere. Vodič, ktorého kamere toto video natáčala, sa len tesne vyhol čelnej zrážke, ktorá mohla skončiť naozaj tragicky.

Polícia na sociálnej sieti informuje, že v tomto prípade už koná,“ v súvislosti s touto udalosťou vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia s cieľom objasnenia skutku, ako aj určenia jeho právnej kvalifikácie. Ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.“

Občanov prosí o spoluprácu pri objasňovaní „Polícia SR – Žilinský kraj žiada občanov, ktorí boli svedkami jazdy týchto vodičov, prípadne majú z ich jazdy videozáznam, aby tieto informácie oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo najbližšom útvare Policajného zboru,“ informuje polícia na sociálnej sieti.