Regióny Žilina Bytča Top

Mladá žena zneužila TRAGICKÚ SMRŤ chlapca na boj proti očkovaniu

Antivaxerka zneužila tragickú smrť mladého človeka!
Antivaxerka zneužila tragickú smrť mladého človeka! Zdroj: pixabay, FB / Hoaxy a podvody - Polícia SR

VEĽKÉ ROVNÉ – Niektorí antivaxeri sa skutočne nezastavia pred ničím a nehanbia sa ani ublížiť najbližším, ktorí zažívajú v tých dňoch veľmi ťažké obdobie. Žena zneužila tragické úmrtie mladého chlapca na to, aby ľudí odhovorila od očkovania.

 

Antivaxerka neváhala zneužiť meno a smrť chlapca, ktorý len pred pár dňami tragicky zomrel. Ona však len túžila po tom, aby ľudí odhovorila od očkovania. “Včera zomrel hneď po očkovaní kamarátov syn. 33 rokov. Chlapec potreboval očkovanie kvôli práci v Rakúsku.” Neváhala ani zneužiť smútok jeho rodiny, ”dnes bude vystavený v dome smútku a zajtra asi pohreb. Volal sa Tomáš F….. Veľké Rovné, okres Bytča. Vraj po očkovaní hneď v čakárni dostal mŕtvicu. A nikde o tom ani zmienka, veselo to pichajú ďalej. Všetci dusíme v sebe obrovský hnev,” napísala žena s menom Eva Mrázik na sociálnej sieti.

Antivaxerka zneužila tragickú smrť mladého človeka!
Antivaxerka zneužila tragickú smrť mladého človeka! Zdroj: pixabay, FB / Hoaxy a podvody – Polícia SR

Jeho najbližší, ktorí by teraz mali oplakávať svojho blízkeho, museli riešiť nezmyselný výmysel. Napriek tomu sa však rozhodli uviesť veci na pravú mieru a policajtom vysvetlili, ako to skutočne bolo. Bohužiaľ chlapec umrel tragicky. “Na základe informácií od príbuzných uvedená osoba zomrela dňa 10.11. v nemocnici, deň potom, čo došlo k infarktu a krvácaniu do mozgu,” informovali o tom muž zákona. Lekári sa pre jeho záchranu pokúsili urobiť skutočne všetko.

Bohužiaľ, to nestačilo a chlapec zomrel. “Napriek snahe lekárov sa kritický stav nezmenil a došlo k úmrtiu. Osoba bola podľa svojich príbuzných očkovaná na jar, test v sanitke ukázal negatívny výsledok. Úmrtie osoby nemalo nič spoločné s očkovaním.”

Len dnes je pohreb

Jeho najbližší tento počin poriadne rozčúlil. Dnes sa totiž uskutoční posledná rozlúčka, na ktorej odprevadia svojho príbuzného. Preto musia vybaviť mnoho vecí v súvislosti s pohrebom, avšak okrem toho je rodina vystavená hoaxom, ktoré musia vyvracať. “Pozostalí sú veľmi nahnevaní, že sa na antivakcinačnú kampaň zneužíva meno ich príbuzného. Pritom ešte len dnes je pohreb. Hoaxeri nemajú žiadnu úctu k ľudskému životu. Je to absolútne morálne dno, keď rodina okrem nevyhnutností ohľadom poslednej rozlúčky musí riešiť komentáre na internete,” poznamenali policajti na sociálnej sieti.

Muži zákona pozostalým odporučili, aby podali trestné oznámenie. “Rodine sme odporučili podať trestné oznámenie, aby Polícia Slovenskej republiky mohla oficiálne preveriť, či išlo alebo nešlo o trestný čin.”