Regióny Žilina Top

Mladická nerozvážnosť nepozná hraníc. Zo železničného mosta si chlapci spravili preliezku

Zdroj: FB / Polícia - Žilinský kraj

ŽILINA – Vyliezť na konštrukciu železničného mosta sa zdalo mladíkom zo Žiliny zrejme ako dobrý nápad. Ich ,,dobrodružstvo” však bolo zachytené na fotografiách, ktorými už v tejto chvíli disponujú žilinské policajné zložky, ktoré po totožnosti chlapcov pátrajú. Diskutujúci na sociálnych sieťach však chytili stranu chlapcom, ktorí si vybrali pre svoje voľnočasové aktivity skutočne netradičný terén.

 

 

Polícia Žilinského kraja v súčasnosti pátra po totožnosti “troch tarzanov”, ktorí sa šplhali po konštrukcii železničného mosta pri Celulózke ponad rieku Váh. ,,V prípade akýchkoľvek informácií Vás prosíme kontaktovať nás priamo tu na Facebook-u alebo na bezplatnom čísle 158,” vyzýva polícia na sociálnej sieti.

Niekoľko fotografií zachytáva akciu počas ,,vrcholového výstupu” a po ňom. Hoci sa štverali tam, kam nemali, súčasné protiepidemiologické nariadenia dodržali. ,,Sú zodpovední, majú respirátor,” pobavil sa na policajnom príspevku jeden z diskutujúcich. Ďalší si zasa pri pohľade na zábery zaspomínal na bezstarostné detstvo. ,,Chvala bohu, že som vyrastal v období, keď ŠTB-aci nefotili a nedávali všetko na FB. Dnešné deti ani nevedia, čo sú to nebezpečné zážitky,” napísal. Jedného diskutujúceho zasa policajný príspevok zaskočil natoľko, že sa s tým musel podeliť. ,,Zločinci a vrahovia sa musia rehotať, že vás trápia nejakí znudení puberťáci,” uverejnil Martin.

Galéria
Mladíci sa štverali na železničný most. Zdroj: FB / Polícia – Žilinský kraj
Ide o most pri Celulózke ponad rieku Váh. Zdroj: FB / Polícia – Žilinský kraj
Traja mladíci mali rúška. Zdroj: FB / Polícia – Žilinský kraj
Traja mladíci mali rúška. Zdroj: FB / Polícia – Žilinský kraj
Polícia pátra po ich totožnosti. Zdroj: FB / Polícia – Žilinský kraj
navigate_before
navigate_next