Regióny Žilina Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Braňo sa už domov NEVRÁTIL! O život ho obrala fatálna zrážka s KAMIÓNOM: Čo sa stalo? Mrazivé DETAILY nešťastia

Braňo sa už domov nevrátil. Zdroj: Facebook, FB/Polícia SR - Žilinský kraj

ŽILINA – Nehoda s tragickým koncom sa stala v Žiline na križovatke ulíc v časti Závodie. Mladý motorkár v piatok 17. mája večer zrážku s kamiónom neprežil.

Podľa polície mal 30-ročný vodič kamióna viesť ťahač s návesom v Žiline po Priemyselnej ulici. Na križovatke nastal tragický stret s motorkárom. “Z doposiaľ presne nezistených príčin, pri odbočovaní jazdnej súpravy vľavo na Cestársku ulicu došlo v križovatke k zrážke s motocyklom značky Yamaha, ktorý viedol po Priemyselnej ulici v smere od Závodskej cesty 32-ročný vodič,” upresňuje žilinská krajská polícia.

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj

Mladý motocyklista utrpel pri náraze zranenia, ktorým žiaľ na mieste podľahol. Polícia príčiny nehody vyšetruje. “Alkohol vodiča nákladného motorového vozidla vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého muža bude vykonaná pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,” uvádzajú ďalej.

Viacerí svedkovia uviedli, že na nehode sa zrejme podieľala aj rýchlosť motorkára. “Bolo to hrozné. Rozbeh motorky a následne len rana a zvuk letiaceho plechu,” dodala jedna z miestnych.

Zdroj: Polícia SR – Žilinský kraj

Braňo sa už domov nevrátil

Piatok večer sa 32-ročný motorkár Braňo domov nevrátil. Nesmierna bolesť zasiahla rodinu i kamarátov. Braňova posledná jazda skončila tragicky. “Je mi to ľúto kamarát. Posledná jazda nevyšla,” napísal so smútkom Kubo.

Neskutočne bude chýbať aj Veronike. “Odišiel si štýlom, ktorý si miloval. No my ťa tu milujeme navždy! Bráško, neskutočne mi chýbaš. Čo mám teraz robiť? Rovnaká krv navždy!” napísala so slzami.

Jeho blízki zvažujú urobiť pre rodinu zbierku, aby im aspoň finančne uľahčili tieto náročné chvíle. “Ľudia, čo ste poznali Braňa, spravme zbierku, nech trošku pomôžeme jeho rodine s pohrebom,” uviedol jeden z jeho priateľov na sociálnej sieti.