OBROVSKÁ TRAGÉDIA Mladá MOTORKÁRKA havarovala po narodeninách! KIKU prevážal vrtuľník, napokon ZOMRELA: Čo sa stalo? Hľadajú svedkov

ZÁKAMENNÉ – Mladá motorkárka sa zrazila s osobným autom. Vážna nehoda sa stala v stredu 5. júna. Vtedy ešte nikto netušil, že pre Kiki to bola posledná jazda. Na následky zranení zomrela v nemocnici.

Nehoda sa stala v poobedňajších hodinách na ceste II/502 medzi obcami Zákamenné a Oravská Lesná v okrese Námestovo. Ako informovala polícia, 27-ročná vodička motocykla smerovala od obce Oravská Lesná do Zákamenného. „Následne došlo k stretu s osobným motorovým vozidlom Škoda, ktoré viedol 27-ročný vodič v smere jazdy motocyklistky,“ uviedla žilinská krajská polícia.

Alkohol u vodiča motorového vozidla zistený nebol. „Po dopravnej nehode sa 27-ročný vodič osobného motorového vozidla podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Na zistenie prítomnosti alkoholu u vodičky motocykla bol nariadený odber krvi,“ doplnila po nehoda polícia.

ZDROJ: FB/Polícia SR – Žilinský kraj

Kika napokon boj o život prehrala

Kika pri nehode utrpela vážne zranenia, ktoré si vyžiadali jej okamžitý prevoz do nemocnice. „Vodička motocykla bola prevezená leteckou záchrannou službou do nemocnice,“ uviedla polícia.

Správa o Kikinom úmrtí sa na verejnosť dostala v utorok 11. júna 2024. „Bola, už nie je,“ napísal so smútkom v srdci Miloš. Mladá žena len pred pár dňami oslávila svoje narodeniny. „Bol som tam, aj keď ju zachraňovali a veril som, že bude v poriadku,“ uviedol skormútene Peter.

Rodina hľadá video záznam

Rodina sa pokúša nájsť video záznam z osudnej nehody, ktorá stála mladú ženu život. „Prosím Vás, ak má niekto nejaký kamerový záznam, prípadne foto z miesta nehody motorkárky s autom medzi Zákamenným a Oravskou Lesnou zo dňa 5.6. Informujte ma v správe,“ uviedol Ján na sociálnej sieti.

Jej posledná rozlúčka by mala byť spomienkou na jej obľúbenú aktivitu. „Kika už nie je medzi nami. Rodina ma poprosila, aby sme prišli zavrčať,“ uviedla Karin.

Viac o téme: dopravná nehoda, motorkárka, tragédia, Zákamenné

Súvisiace články