Regióny Žilina Top

OBROVSKÉ NEŠŤASTIE Maloletá ŠKOLÁČKA kráčala po priechode, ZRAZILA ju 19-ročná vodička! Dievča museli ratovať záchranári

Ilustračné foto. Zdroj: TASR

VIŠŇOVÉ – V utorok 18. júna došlo v obci Višňové pri Žiline k dopravnej nehode. 19-ročná vodička riadila osobné motorové vozidlo značky Volkswagen, pričom následne z doposiaľ nezistených príčin došlo k stretu vozidla s maloletou chodkyňou.

Hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Gabriela Kremeňová informovala, že na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že 19-ročná vodička viedla osobné motorové vozidlo značky Volkswagen, pričom následne došlo z doposiaľ nezistených príčin k stretu osobného motorového vozidla s maloletou chodkyňou.

„Chodkyňa prechádzala po riadne vyznačenom priechode pre chodcov. Po dopravnej nehode bola chodkyňa prevezená na ošetrenie do nemocnice. Alkohol u vodičky dychovou skúškou zistený nebol. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa.