Regióny Žilina

FOTO a VIDEO Zbytočné OBETE obrovských TRAGÉDIÍ! Z áut zostali len PLECHY: Vodiči nemali šancu prežiť

Čelnú zrážku neprežil jeden z vodičov. ZDROJ: FB/Polícia Žilinský kraj

ŽILINA/TRNAVA – Včera podvečer sa stali dve nehody, pri ktorých vyhasli ľudské životy. Informujú o nich policajti na sociálnych sieťach.

 

Z doposiaľ presne nezistených príčin na diaľnici D1 v smere z Popradu na Liptovský Mikuláš čelne zrazili dve osobné autá – Škoda Octavia a Seat Leon. Pri dopravnej nehode utrpel 60-ročný vodič Škody Octavie zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol. Jeho 62-ročnú spolujazdkyňu previezli do nemocnice.

„U 20-ročného vodiča osobného motorového vozidla Seat Leon bola vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom a rovnako ho previezli do nemocnice. U nebohého bola nariadená súdna pitva,“ spresňujú policajti.

Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.

Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov dopravnej nehody neprejazdná. Doprava odklonená cez zjazd na Liptovský Peter.

Čelnú zrážku neprežil jeden z vodičov. ZDROJ: FB/Polícia Žilinský kraj

Včera po polnoci neďaleko Trnavy prišiel počas víkendu o život 19-ročný vodič. “Vodič osobného auta Kia Ceed dostal šmyk, zišiel z cesty a narazil do stromu,” informovalo  Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.
Po náraze do stromu zostal vodič zakliesnený v aute. Policajti mu do príchodu záchranárov a hasičov poskytli predlekársku pomoc a pomohli uvoľniť dýchacie cesty. Vytiahnuť z auta sa ho však podarilo až za pomoci hasičskej techniky.

“Vo vážnom stave a v ohrození života ho previezli záchranári do trnavskej nemocnice, kde mladík zraneniam podľahol. Spolujazdec utrpel pri nehode menej závažné zranenia,” dodávajú policajti.

Presné príčiny a okolnosti nehody budú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.