Regióny Žilina Turčianske Teplice

V Turčianskych Tepliciach sa STRIEĽALO! Muž vystrelil na ženu v aute

Zdroj: KR PZ ZA

TURČIANSKE TEPLICE – Policajti vyšetrujú okolnosti streľby na osobné auto, ku ktorej došlo 26. septembra v Turčianskych Tepliciach. Auto viedla 33-ročná žena, pri udalosti utrpela zranenia.

 

“Okamžite po prijatí oznámenia sme vykonali všetky potrebné prvotné úkony a opatrenia za účelom ochrany života a zdravia. V súvislosti s touto udalosťou sme zadržali 69-ročného muža, ktorý bol po vykonaní potrebných procesných úkonov prepustený na slobodu, nakoľko odpadli dôvody zadržania v zmysle Trestného poriadku,” uviedli policajti.

Počas vyšetrovania policajti zaistila mužovu legálne držanú strelnú zbraň, ktorá bude zaslaná na expertízne skúmanie a zaistila aj zbrojný preukaz.

Zdroj: KR PZ ZA

“Vodička utrpela zranenia s doposiaľ presne nezistenou dobou liečenia. K zraneniu ďalších osôb, dvoch maloletých spolujazdcov, nedošlo. Škoda na vozidle bude upresnená počas vyšetrovania,” doplnili.

Policajti tento prípad vyšetrujú ako trestný čin všeobecného ohrozenia. “Na prípade intenzívne pracujeme a vykonávame všetky potrebné úkony, ktorých súčasťou bude aj znalecké skúmanie, s cieľom jeho objasnenia a rozhodnutia v zmysle Trestného poriadku. Z dôvodu možného zmarenia alebo sťaženia vyšetrovania nie je možné k prípadu poskytnúť žiadne bližšie informácie,” dodali policajti.