VEĽKÉ PÁTRANIE ukončené: Matka dvoch detí sa našla a je v poriadku

RADOĽA – Policajti pátrali po 32-ročnej Martine K. Matka dvoch detí v pondelok odišla z miesta bydliska a odvtedy sa po nej akoby zľahla zem.

 

Podľa najnovších informácií policajti nezvestnú ženu vypátrali.  „Nezvestná osoba bola vypátraná a je v poriadku,“ informoval hovorca Krajského policajného riaditeľstva v Žiline Radko Moravčík.

O nezvestnosti mladej ženy informovali žilinskí policajti v pondelok prostredníctvom sociálnej siete. „Nezvestná žena v pondelok 18. júla 2022 v čase okolo 23.00 hodine odišla z obytného prívesu pri rieke Váh v mestskej časti Žilina-Budatín. Naspäť sa nevrátila a do súčasnej doby o sebe nepodala žiadnu správu,“ napísali.

Martina sa síce zdržiavala v Žiline, no trvalý pobyt má vedný v Radoli v okrese Kysucké Nové Mesto. Dedinka sa nachádza na ľavom brehu rieky Kysuca, oproti Kysuckému Novému Mestu a má len niečo vyše 1400 obyvateľov.

Obec Radoľa v okrese Kysucké Nové Mesto. Zdroj: google maps

V systéme policajného pátrania stojí, že žena pri sebe nemala finančnú hotovosť, iba mobilný telefón. V kolónke pri fotografii nezvestnej Martiny policajti vyplnili aj telefónne číslo spomínaného mobilu. Keď sme sa však pokúšali naň zavolať, ozval sa iba známy hlas so slovami, „voláte neexistujúce číslo.“

Viac o téme: Budatín, Kristína Kriváčková, Kysucké Nové Mesto, nezvestná, pátranie, Radoľa, Váh, Žilinský kraj

Súvisiace články