Regióny Žilina Top

VIDEO Prehovoril DOMINIK, z ktorého „vytiahli“ OČKOVANIE proti Covidu: „Bolo mi zle, odvážala ma SANITKA“

"Liečiteľ vraj vyhnal na Mariánskom námestí v Žiline očkovanie proti Covidu 19 z tela mladíka. Zdroj:FB

ŽILINA – Video, na ktorom muž v centre Žiliny „vyťahuje“ z ľudí očkovanie proti Covidu, sa za niekoľko minút stalo virálnym a obletelo celý internet. Mnohí zo sledovateľov tvrdia, že ide o podvod, no nájdu sa aj takí, ktorí v miestom „šarlatánovi“ vidia liečiteľa. Teraz však prehovoril 24-ročný Dominik, z ktorého vraj muž, priamo pred očitými svedkami na námestí, „vytiahol“ očkovanie proti Covidu z tela.  

 

Príbeh 24-ročného Dominika sa nezačína šťastne. O tom, prečo sa rozhodol podstúpiť rituál na Mariánskom námestí v Žiline, porozprával dopodrobna pre portál zilinak.sk. Viac ako rok totiž trpí neskutočnými bolesťami, pričom doposiaľ žiadny lekár mu nedokázal pomôcť. Všetko sa začalo ešte v decembri v roku 2021, kedy sa mladík chystal na výlet do Česka so svojou priateľkou.

VIDEO Šarlatán VYHÁŇAL z mladíka OČKOVANIE proti COVIDU: Ruka pod tričkom, trasenie hlavy a bolo po “ZÁZRAKU”

Pred plánovanou cestou však dostal silné bolesti do ľavej časti brucha, ktoré trvali asi 15 minút. Keď bolesti prešli, na celý incident zabudol a nechal ho tak. To isté sa však zopakovalo no nový rok. Vtedy sa však už bolesti začali šíriť do celej brušnej dutiny a Dominik začal panikáriť. Rozhodol sa preto podstúpiť rôzne vyšetrenia, ako sú gastroskopia ani kolonoskopia, no tie nič neukázali.

„Koncom februára som mal už také bolesti, že dvakrát do týždňa u nás bola sanitka. Dávali mi lieky proti bolesti, ale takmer to nezaberalo. Niekedy mi dali len infúziu a uspali ma, ostal som doma, ale keď mi začala bolesť vystreľovať do chrbta a obličiek, tak ma jedna sanitka zobrala na urológiu. To bolo moje šťastie v nešťastí,“ pokračuje vo svojom príbehu Dominik.

Lekári nevedeli, čo mu je

Vyšetrenia a hospitalizácie pokračovali dlhé mesiace. Počas nich navštívil gastroenterológov, neurológa, hematológa, alergológa, infektológa, hepatológa, internistov, reumatológa, imunológa, chirurga, urológa, endokrinológa aj oftalmológa. Vyskúšal dokonca aj ambulanciu tropickej medicíny, ktorá sa zameriava na cudzokrajné choroby. Časom začal uvažovať, či jeho problémy nemôžu súvisieť s očkovaním proti COVID-19, ktoré absolvoval 5 mesiacov pred začiatkom bolestí.

Jeho život sa začal postupne rúcať ako domček z karát. Kvôli finančne nákladným vyšetreniam musel predať auto, odsťahoval sa z bytu naspäť ku rodičom a stratil prácu. Lekári však stále nevedeli, čo Dominikovi je, a tak začali jeho zdravotný stav pripisovať psychickým problémom.

Skončil u psychiatra

Nakoniec sa preto rozhodol navštívil aj psychológa a psychiatra. Podľa jeho slov sa jedna z najlepších psychiatričiek na Slovensku počas celej svojej praxe nestretla s prípadom, kedy by mal pacient takto výrazné bolesti spôsobené duševnou poruchou.

Dominik postupom času stratil kontakt s lekármi, ktorí nedokázali zistiť, čo je s ním zle. Rozhodol sa preto uchýliť k metódam ľudových liečiteľov či čínskej medicíne. Uprostred mája mu mama oznámila, že do Žiliny pricestuje známy liečiteľ, ktorý by mu mohol pomôcť.

“Povedal, že zo mňa vytiahne očkovanie” 

Dominik najskôr odmietol, no následne pre pokoj v rodine vyrazil na námestie. Tam sa stretlo niekoľko desiatok ľudí, ktorí taktiež čakali na liečiteľa. Mladík na vlastné oči videl, ako sa dve osoby so zdanlivo veľkými bolesťami po liečiteľovom dotyku zázračne uzdravili.

„Nevedel som, či tomu veriť, ale povedal som si, že by mohol aj mne pomôcť. Keď za mnou prišiel, vysvetlil som mu, čo mi je. On vtedy v rýchlosti povedal, že zo mňa vytiahne očkovanie. Je mi jasné, že to nie je reálne, ale keď vám je dennodenne zle rok a pol, tak zistíte, že topiaci sa aj slamky chytá a vyskúša všetko. Ale keď skončil s tou svojou seansou, mne zostalo reálne tak strašne zle… Možno to len moja hlava vyprodukovala, možno išlo o sugesciu, ale ja som mal naozaj pocit, že odpadnem,“ vysvetlil Dominik.