Regióny Žilina Top

AKTUÁLNE FOTO DESIVÁ NEHODA Zošrotované AUTÁ na ceste! Vodič je ZAKLIESNENÝ a ťažko zranený: Zasahujú všetky ZÁCHRANNÉ zložky

Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk
Ilustračné foto: ZDROJ: archív zoznam.sk

NÁMESTOVO – Dnes 27. októbra sa na ceste z Ťapešova smerom na Námestovo stala vážna dopravná nehoda. Na ceste sa zrazili dve autá. Počas jazdy dostal jeden z vodičov šmyk. Nehode už nedokázal zabrániť. 

Aktualizácia 52: O nehode informovali aj žilinskí policajti. “Z dôvodu dokumentovanie a odstraňovania následkov dopravnej nehody bude cesta na nevyhnutne potrebný čas úplne uzavretá,” napísali.

ZDROJ: Polícia SR

Aktualizácia 12:40: Podľa najnovších informácií bude cesta uzavretá dve až tri hodiny.

Podľa očitého svedka, ktorý sa v danom momente nachádzal na mieste nehody, bol pohľad na zdemolované auto katastrofálny. “Videl som len časti áut porozhadzované po celej ceste. Z toho auta ostal len šrot. Jeden z vodičov ostal zakliesnený v aute. Nevedel som, či má zlomené obe nohy, ale vyzeralo to desivo. Ihneď som volal záchranku aj policajtov,” povedal exkluzívne pre zregionu.sk muž, ktorý možno dotyčnému vodičovi zachránil život. Podľa očitého svedka zranený komunikoval, ale sťažoval sa, že nemôže hýbať nohami.

Desivá nehoda pred Námestovom. ZDROJ: Tip čitateľa
Desivá nehoda pred Námestovom. ZDROJ: Tip čitateľa

Na mieste aktuálne zasahujú všetky záchranné zložky.

Správu budeme aktualizovať.