Regióny Žilina Top

AKTUÁLNE FOTO Obrovská TRAGÉDIA: Na ceste zo ŠKOLY domov KAMIÓN zrazil mladého CHLAPCA! Na mieste bol MŔTVY

ZDROJ: Dopravný servis/FB

TVRDOŠÍN – Dnes v poobedňajších hodinách sa v meste Tvrdošín na hlavnej ceste pri sídlisku Medvedzie stala tragická dopravná nehoda. Podľa doterajších informácií mal kamión na ceste zraziť mladého chlapca. Ten po zrážke ostal bezvládne ležať na vozovke.

Aktualizácia: K tragickej dopravnej nehode vydala stanovisko aj žilinská polícia. “Dnes v čase okolo 13.30 hodine došlo na ceste prvej triedy č. 59 v meste Tvrdošín, k tragickej dopravnej nehode. Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania bolo zistené, že doposiaľ neznámy vodič nákladného motorového vozidla mal pravou zadnou časťou návesu zachytiť 19-ročného chodca, ktorý zraneniam, žiaľ, na mieste podľahol. Po dopravnej nehode vodič nákladného motorového vozidla z miesta odišiel na neznáme miesto bez splnenia si povinnosti účastníka dopravnej nehody. Po vozidle a vodičovi bolo ihneď vyhlásené pátranie,” uviedla žilinská krajská policajná hovorkyňa Gabriela Kremeňová.

Na zistenie prítomnosti alkoholu alebo iných návykových látok u nebohého chodca bola nariadená pitva. Ďalšie okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Detaily ohľadom nehody zatiaľ nie sú známe. Najnovšie informácie však, podľa všetkého, potvrdili tú najhoršiu správu. Mladý muž zrážku s kamiónom neprežil. Utrpel vážne zranenia, ktorým, žiaľ, na mieste podľahol.

ZDROJ: Dopravný servis/FB

Na sociálnej sieti sa objavili informácie, že by malo ísť o mladého študenta zo Strednej priemyselnej školy informačných technológii Ignáca Gessaya v Tvrdošíne. Ten údajne išiel zo školy domov do Trstenej kde býva.

Aktuálne dopravu riadia policajti. Vodiči sa v oboch smeroch zdržia niekoľko minút. Už teraz sa tvoria dlhé kolóny, nakoľko sa nehoda mala stať na frekventovanej ceste.