Regióny Žilina Top

Tragický KONIEC pátrania: Nezvestného CHLAPCA našli MŔTVEHO v lese! Čo sa JAKUBOVI stalo?

Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

ŽILINA – Pátracia akcia po mladom Žilinčanovi má ten najsmutnejší koniec. Len 20-ročného Jakuba našli bez známok života v lese.

Mladík bol nezvestný od stredy (8.11) večera. Od tej doby nepodal o sebe žiadnu správu, neozval sa rodine ani blízkym a nebolo známe miesto jeho pobytu. Pátranie po ňom vyhlásilo Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline. Polícia uskutočnila v noci veľkú pátraciu akciu spolu s vojakmi.  “Zo strany polície boli do akcie nasadené všetky dostupné sily a prostriedky, vrátane členov Ozbrojených síl Slovenskej republiky. Využívame špeciálnu techniku, drony a psov,” priblížila žilinská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková.

Galéria
Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj
Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj
Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj
navigate_before
navigate_next

Jakuba počas veľkej nočnej pátracej akcie hľadali v okolí Lietavskej Lúčky, Lietavy a Rajeckých Teplíc. Polícia v piatok pátranie po nezvestnom Jakubovi odvolala. “Veľmi smutná správa. S ľútosťou oznamujeme, že Jakub S. sa našiel, no žiaľ neskoro,” informoval Záchranný systém Slovensko. Podľa dostupných informácií bol mladík nájdený bez známok života v lese, kde ho hľadali policajti a vojaci. Bližšie informácie nateraz nie sú známe.