BRUTÁLNA VRAŽDA? Našli bezvládne telo: Miestni hovoria o POMSTE

NÁMESTOVO – Hrôzostrašný nález odhalili muži zákona v nedeľu doobedňajších hodinách. Podľa našich informácií mali v blízkostí starého Ústia, nájsť bezvládne telo zabalené pravdepodobne do igelitu. Miestni hovoria, že mohlo ísť o brutálnu vraždu z pomsty. Polícia však informáciu zatiaľ nepotvrdila. Telo malo byť podľa našich informácií včera prevezené na pitvu.

 

Bezvládne telo našli policajti v nedeľu, 17.9., v doobedňajších hodinách na starom Ústí nad Oravou. Podľa miestnych malo byť nájdené telo prikryté igelitom. Niektorí dokonca spomínali aj vraždu. „Počul som, že to bol muž, ktorý viacerým dlhoval peniaze, zrejme sa ho chcel niekto zbaviť,“ poznamenal pre zregionu.sk jeden z obyvateľov.

Policajti však túto informáciu nepotvrdili. „Vzhľadom na vykonávané procesné úkony poskytnutie bližších  informácií by mohlo zmariť  alebo sťažiť objasnenie a vyšetrenie veci ( § 6 ods. 2 Tr. poriadku). Bližšie informácie poskytneme, keď to procesná situácia dovolí,“ poznamenala Gabriela Kremeňová. Podľa našich informácií malo byť telo včera prevezené na pitvu. To, či skutočne išlo o vraždu, dokáže až predmetné vyšetrovanie.

Viac o téme: Orava, telo

Súvisiace články