Regióny Žilina Námestovo Top

BRUTÁLNE praktiky! Muž si musel vykopať vlastný HROB: Potom ho zviazali a… HRÔZA čo nasledovalo

Ilustračné. Zdroj: FB / Polícia SR - Bratislavský kraj

NÁMESTOVO – Desivý prípad sa odohral pred pár dňami v malej obci v okrese Námestovo. Podľa našich informácií traja útočníci vylomili dvere domu a uniesli muža, ktorý v ňom žil. Následne ho odviezli pod miestny kopec a prinútili ho vykopať si vlastný hrob. Z toho, čo nasledovalo, behá mráz po chrbte. 

 

Hrôzostrašný prípad sa stal minulý víkend v malej obci Rabčice v okrese Námestovo v Žilinskom samosprávnom kraji. Podľa našich informácií mala partia mladých chlapcov vypáčiť dvere domu a vojsť dnu. Odtiaľ uniesli muža, ktorého odvliekli pod miestny kopec, kde nastalo hotové peklo. Do rúk mu vložili lopatu a prinútili ho, aby si vykopal vlastný hrob. Na mieste, kde mal kopať, sa však nachádzalo množstvo konárov, kvôli čomu bol hrob plytký.

Potom ho útočníci zviazali a hodili do hrobu. Muž tam ležal celú noc až kým si ho v jame nevšimol miestny, ktorý prechádzal okolo. Ten okamžite zalarmoval políciu, ktorej sa, podľa našich informácií, podarilo vinníkov po pár dňoch vypátrať. Ako nám potvrdil miestny obyvateľ, údajným dôvodom, prečo chlapa hodili do hrobu, mala byť pôžička. Muž, ktorý musel celú noc ležať vo vlastnoručne vykopanom hrobe, si totiž od jedného z útočníkov údajne požičal peniaze, ktoré však nevrátil.

Naša redakcia oslovila aj políciu. “Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie, nie je možné poskytnúť žiadne bližšie informácie, ktoré by mohli vyšetrovanie ohroziť resp. zmariť,” uviedla policajná krajská hovorkyňa Gabriela Kremeňová.