Regióny Žilina Námestovo Top

FOTO 24-ročný Andrej zrážku s kamiónom NEPREŽIL! Očitý svedok o SEKUNDÁCH pred tragédiou: Čo sa vlastne stalo?

Vážna dopravná nehoda. ZDROJ: KR PZ ZA, FB

BREZA – Brutálna zrážka, ku ktorej došlo včera v poobedňajších hodinách pri obci Breza, si vyžiadala svoju obeť. Podľa našich informácií v aute sedel len 24-ročný Andrej, ktorý bol ihneď po nehode prevezený do nemocnice. Utrpel závažné poranenia, ktorým, žiaľ, podľahol. 

 

K desivej zrážke osobného auta s nákladným automobilom došlo včera v poobedňajších hodinách na ceste druhej triedy číslo 520 pri obci Breza v smere do Krušetnice v okrese Námestovo. Vozidlo v tom čase podľa polície viedol len 24-ročný vodič, ktorý z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel plynulo do protismeru, ľavého jazdného pruhu, kde sa čelne zrazil s protiidúcim nákladným motorovým vozidlom. Podľa očitého svedka, ktorý bol na mieste nešťastia, Andrej sa nepokúsil zrážke s nákladným vozidlom vôbec vyhnúť. Prešiel do protismeru bez pribrzdenia či bez zmeny smeru jazdy. 

Následne sa auto odrazilo mimo cestu a skotúľalo sa do priekopy. Tam ešte narazilo do oplotenia rodinného domu. Nákladné vozidlo narazilo do zvodidiel.  Vodič osobného automobilu utrpel vážne zranenia a leteckí záchranári ho okamžite previezli do Ústrednej vojenskej nemocnice SNP v Ružomberku.

Galéria
Vážna dopravná nehoda. ZDROJ: KR PZ ZA
Vážna dopravná nehoda. ZDROJ: KR PZ ZA
Vážna dopravná nehoda. ZDROJ: KR PZ ZA
navigate_before
navigate_next

Napriek obrovskej snahe všetkých lekárov sa život 24-ročného Andreja nepodarilo zachrániť. Informáciu potvrdila aj hovorkyňa žilinskej polície Zuzana Šefčíková. “Vodič osobného auta utrpel pri dopravnej nehode zranenia, ktorým, žiaľ, v nemocnici podľahol. U nebohého bola nariadená súdna pitva. 29- ročný vodič nákladného vozidla sa podrobil dychovej skúške s negatívnym výsledkom,” poznamenala policajná hovorkyňa.

Blízkych toto nešťastie nesmierne zasiahlo. “Bol to veľmi dobrý chalan. Nech odpočíva v pokoji. Rodine prajem veľa síl na zvládnutie tejto tragédie,” poznamenal Miroslav. Strata kamaráta zasiahla aj Michaelu. “Odpočívaj v pokoji kamarát,” poznamenala.