Regióny Žilina Liptovský Mikuláš Top

HĽADAJÚ SA SVEDKOVIA: FOTO Tento chlap zrazil len 5-ROČNÉHO CHLAPCA a ušiel! Dieťa skončilo v NEMOCNICI: Nepoznáte ho?

Zdroj: Polícia – Žilinský kraj

LIPTOVSKÝ JÁN – Polícia – Žilinský kraj žiada ľudí o pomoc, cyklista totiž zrazil 5-ročného chlapca. Chlapček vyviazol so zraneniami, ktoré si vyžiadali ošetrenie v nemocnici. Nešťastná udalosť sa udiala ešte počas prázdnin, no stále nie je objasnená. Neboli ste svedkom tejto nehody, prípadne nepoznáte totožnosť cyklistu na fotografii?

K nehode prišlo 17. augusta 2023 okolo 12:30 v obci Liptovský Ján. „Na základe doteraz vykonaného objasňovania bolo zistené, že presne nestotožnený cyklista jazdil po ulici Starojánskej, pričom z doposiaľ presne nezistených príčin došlo k stretu s 5- ročným chodcom,“ uviedla polícia na sociálnej sieti. Dodala, že ďalšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho objasňovania.

Galéria
Zdroj: Polícia – Žilinský kraj
Zdroj: Polícia – Žilinský kraj
Zdroj: Polícia – Žilinský kraj
navigate_before
navigate_next

„Žiadame občanov, ktorí majú informácie k totožnosti osôb na fotografii, resp. boli svedkami uvedenej dopravnej nehody, aby tieto oznámili priamo na Okresnom dopravnom inšpektoráte v Liptovskom Mikuláši na tel. č. 0961453501, 0961453517, na bezplatnom telefónnom čísle 158,“ napísala polícia. Informovať o totožnosti cyklistov, môžu občania aj priamo cez stránku na Facebooku: Polícia – Žilinský kraj.