Kategórie Žilina Dolný Kubín Top

Muž brutálne ZAVRAŽDIL matku 7 detí! Jedna z dcér PREHOVORILA: Z jej slov behá mráz po chrbte

Rodina a sedem detí prišlo v Zakamennom na Orave po vražde o milovanú mamu. ZDROJ: Peter Korček
BRATISLAVA – Až sedem detí zosnulej Štefánie, ktorú manžel Miroslav brutálne zavraždil v garáži, bude mať tento rok tie najsmutnejšie Vianoce. Pri štedrovečernom stole im bude chýbať ich najmilovanejšia mama. Z veľkej straty sa nevie spamätať jedna z jej dcér Erika. Tá svojej matka na sociálnej sieti zanechala dojímavý odkaz.

Vianoce sú obdobím, ktoré by malo byť naplnené rodinnou pohodou. Pre jednu rodinu zo Zakamenného však tieto sviatky budú tým najhorším obdobím. Sedem detí tam totiž prišlo o ich milovanú mamičku, ktorú o život pripravil jej vlastný manžel.

Tragédia sa stala v ich rodinnom dome, kde obvinený odtiahol manželku násilím do garáže. Tam ju mal viackrát udrieť tupým predmetom do hlavy. “Žena utrpela devastačné zranenia, ktorým na mieste podľahla. Útočník si následne nožom spôsobil vážne poranenia brucha a hrudníka, ktoré si vyžiadali jeho hospitalizáciu,” uviedla k prípadu na sociálnej sieti žilinská krajská polícia.

Čo sa presne v osudný deň stalo je predmetom vyšetrovania, ale faktom je, že sedem detí prišlo o milovanú mamičku a zároveň aj o rodičov. Pred Vianocami úplne nezmyselná a nepochopiteľná tragédia. Aj keď sa rodine snaží pomôcť celé Slovensko, bolesť v srdciach najbližších je enormná a neznesiteľná. Najmä pre dcéru Eriku, ktorá sa musí sama starať o svojich štyroch súrodencov.

Z jej slov, ktoré zverejnila na sociálnej sieti, doslova mrazí.

Rodina a sedem detí prišlo v Zakamennom na Orave po vražde o milovanú mamu. ZDROJ: Peter Korček