Regióny Žilina Top

OBROVSKÁ TRAGÉDIA Jozefa, ktorý ZMIZOL po VEČIERKU, našli MŔTVEHO! Desivé DETAILY nešťastia

Ilustračná foto. Zdroj: FB/Polícia SR - Žilinský kraj

ŽILINA – Obrovský žiaľ a smútok prežíva rodina a priatelia Jožka Komadu (†26), po ktorom bolo od piatka (15. decembra) vyhlásené pátranie. Jeho auto sa našlo už v pondelok, avšak po mladom mužovi sa akoby zľahla zem. Dnes však prišla tá najhoršia správa. Pátrači Jozefa našli, bohužiaľ, však neskoro.

Záhadné zmiznutie Jozefa si nevedeli vysvetliť mnohí, okrem iného aj jeho najbližší priatelia či rodina. Minulý týždeň v piatok išiel na firemný večierok do reštaurácie Padrino v Žiline. Odtiaľ sa však domov už nevrátil.

MIMORIADNE Jozef sa nevrátil DOMOV z firemného večierka! ZMIZLO aj jeho auto, zúfalí blízki prosia ľudí o pomoc, FOTO nevideli ste ho?

Jeho priatelia po ňom ešte ten víkend vyhlásili pátranie. „V piatok sme mali večierok z roboty, od vtedy sa neozval kolega. Naposledy bol s dvoma kolegami o 3 ráno a odvtedy sa neozval. Nedá sa mu dovolať na telefón ani na Facebook,“ napísali vystrašení kolegovia.

Jozef odišiel z večierka na svojom aute, zelenej Octavii. To sa už v pondelok našlo. Okolnosti boli však desivé. “Jeho auto bolo nájdené v pondelok 18. decembra v obci Kotešová, okres Bytča v Hričovskom kanáli. Po lokalizácii vozidla potápačmi pohotovostného policajného útvaru KR PZ v Žiline bolo vozidlo vytiahnuté z kanála. Vo vozidle sa nenachádzala žiadna osoba,” informovala žilinská krajská polícia.

Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj
Zdroj: FB/Polícia SR – Žilinský kraj

Podľa TV Markíza polícia pracovala s kamerovým záznamom, na ktorom bolo vidieť, ako vozidlo najprv stojí na brehu a potom vchádza do kanála Váhu v obci Kotešová. Našli stopy vozidla smerujúce až do vody.

Zaujímavé je, že v potopenom aute, podľa Nového času, nebola zaradená rýchlosť, čo evokovalo dojem, že v ňom pri páde do vody nemusel nikto sedieť. Našli sa aj jeho doklady, ale telo nie.

​„Vieme, že bola vyradená rýchlosť a podľa toho, čo sme si zistili, auto on šoférovať nemal, mala šoférovať nejaká jeho kamarátka zo Žiliny a mali ísť za inou kamarátkou do Štiavnika. Nechápeme to. Už nám napadlo, či auto naschvál nedotlačil do vody, možno potreboval zmiznúť alebo sa nejako zbaviť majetku, nevieme vôbec. Veríme, že je živý,“ uviedol pre Nový čas jeden z jeho kamarátov.

Pátranie po Jozefovi tak naďalej pokračovalo. Dnes, 20. decembra, však prišla tá najhoršia správa. Jozefa našli mŕtveho. “Osoba bola nájdená, žiaľ, bez známok života,” potvrdila pre zregionu.sk žilinská krajská policajná hovorkyňa.

Galéria
ZDROJ: Polícia Žilinský kraj
ZDROJ: Polícia Žilinský kraj
ZDROJ: Polícia Žilinský kraj
ZDROJ: Polícia Žilinský kraj
ZDROJ: Polícia Žilinský kraj
ZDROJ: Polícia Žilinský kraj
navigate_before
navigate_next

Podľa najnovších informácií mali Jozefa nájsť až v Mikšovskej priehrade. Informáciu potvrdil pre portál aj jeho blízky priateľ.