Krimi Regióny Žilina Čadca Top

TRAGICKÝ KONIEC PÁTRANIA Pavol ZMIZOL a viac sa už domov NEVRÁTI! Čo sa stalo? Desivý nález KAMARÁTOV

Zdroj: Polícia SR (ilustračné), Polícia SR

TURZOVKA – Pavol (†41) odišiel z domu v závere januára a potom akoby sa po ňom zľahla zem. Napokon nezvestného vypátrali, žiaľ, bez známok života.

Pavol z Turzovky (okres Čadca) bol nezvestný od utorka 30.januára, kedy odišiel z miesta trvalého bydliska na neznáme miesto. Odvtedy ho príbuzní nevideli. Po hodinách bez akejkoľvek informácie o tom, kde sa nachádza, polícia v Čadci vyhlásila pátranie.

Hľadanie nezvestnej osoby však napokon skončilo tragicky. Vo štvrtok (1. februára) podvečer objavili jeho telo bez známok života jeho kamaráti. Tí do poslednej chvíle verili, že sa Pavol nájde živý a zdravý. Domov sa však už nevráti, približuje My Kysuce. “Nezvestný muž bol vypátraný, žiaľ, už bez známok života. Škoda, že si si zvolil takto,” uvádzal komentár a sociálnej sieti, pod ktorým sa kopili priania úprimnej sústrasti rodine.

Smutnú správu potvrdila polícia. „Menovaný bol, žiaľ, nájdený bez známok života,“ uviedla hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline Zuzana Šefčíková. Pátranie po Pavlovi tak bolo dnes (2. februára) oficiálne odvolané.