Regióny Žilina Domáce

VIDEO DRSNÝ ZÁSAH POLÍCIE pre oškreté auto! Na Vlastimila namierili ZBRAŇ a spútali na zemi pred očami 3-ročnej DCÉRKY: Toto je REAKCIA

Zdroj: Tip čitateľa

ŽILINA – Drsný zásah polície si na vlastnej koži zažil Vlastimil po tom, čo oškrel niekomu auto pred škôlkou a nevšimol si to. Jeho 3-ročná dcérka sa musela pozerať na to, ako jej otca zneškodňujú policajti. Polícia tvrdí, že takéto konanie bolo nevyhnutné, lebo ušiel z miesta nehody.

Nepríjemnú skúsenosť s políciou mal pán Vlastimil vo štvrtok 8. februára v Žiline. Podľa slov jeho manželky v osudný deň pravdepodobne oškrel auto na Jarnej ulici pred škôlkou. Vyzdvihol tam totiž svoju 3-ročnú dcérku.

Nič vraj nezaregistroval, žiadny náraz, ani iný zvuk, a tak pokračoval vo svojej trase. Poškodený samozrejme zavolal políciu, nakoľko si myslel, že Vlastimil spôsobil škodovú udalosť a odišiel z miesta nehody. Policajtom mal poškodený povedať do telefónu, že mu Vlastimil oškrel predný nárazník. To, čo sa ale dialo potom, nikto zo zainteresovaných asi nečakal.

Ako uvádza ďalej jeho manželka, polícia mala ísť za Vlastimilom 250 metrov, až kým nezastavil pred obchodným centrom Aupark v Žiline. Jedným autom mu zablokovali cestu spredu, druhé zastavilo za ním. Zásahová jednotka následne vybehla z vozidiel. Vytiahli ho z auta. Mieriť mali naňho aj zbraňou, celého ho premočili a nasadili mu putá. Rodina dodáva, že ho vôbec nepočúvali, že nevie, o čo sa jedná.

VIDEO zo zásahu polície

Zdroj: Tip čitateľa

Napriek tomu, že nekládol žiadny odpor, z celého incidentu mu zostali roztrhané nohavice, odreté kolená a odtlačky úderov tupým predmetom na hlave. Celý incident videla aj jeho len 3-ročná dcérka.

Fotky zranení a vyjadrenie polície nájdete na druhej strane.