Regióny Žilina Čadca Top

VIDEO Po Dědečkovi ďalšia DESIVÁ JAZDA: Vodič preletel zastávkou plnou ľudí

Nehoda v Oščadnici. ZDROJ: Polícia Slovenskej republiky, TASR/Dano Veselský

OŠČADNICA – Ešte dnes si Slovensko pripomína päť obetí brutálnej nehody, ktorú zapríčinil opitý Dušan Dědeček. Ten v obrovskej rýchlosti vpálil do zastávky MHD, kde stále nič netušiaci študenti. Prednedávno takmer došlo k podobnej desivej tragédii. 18-ročný vodič sa len o vlások vyhol zastávke MHD, kde čakali ľudia. Jedného z nich minul len o pár centimetrov. Hrôzostrašnú jazdu sa podarilo natočiť na video.

 

Po obrovskej tragédii na Zochovej ulici v Bratislave, kedy na mol opitý Dušan Dědeček najazdil s autom do zastávky plnej ľudí, by si mali, podľa všetkého, dávať vodiči väčší pozor na cestách. Opak je však pravdou. Ani päť zbytočne vyhasnutých životov nepoučilo niektorých vodičov. Tak tomu bolo aj v obci Oščadnica, kde len 18-ročný mladík takmer zopakoval vlaňajšie nešťastie.

ŠOKUJÚCE! Dědečkovi NEHROZÍ DOŽIVOTIE: Odborník v tom má jasno! Vyviazne so SMIEŠNYM TRESTOM?

Pri vážnej nehode, kedy len vodič auta nezvládok riadenie a nečakane vpálil do autobusovej zastávky plnej ľudí, totiž mohlo opäť vyhasnúť niekoľko životov. Nehoda sa stala začiatkom mesiaca február vo večerných hodinách v obci Oščadnica okres Čadca na ceste tretej triedy číslo 2013 k dopravnej nehode.

EXKLUZÍVNE pre nás PREHOVORIL otec syna, ktorý PREŽIL Dědečkovu opitú jazdu! Z jeho slov behá mráz po chrbte

„Na základe doteraz vykonaného vyšetrovania a analýzou kamerových záznamov bolo zistené, že 18 ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Nissan v smere od obce Oščadnica na mesto Krásno nad Kysucou,“ informujú žilinskí policajti na sociálnej sieti. Na záberoch, ktoré zverejnila polícia je vidieť ako auto len o vlások minulo jedného z chodcov, ktorí stále na zastávke. Nehoda tak mohla mať skutočne fatálne následky.

Chcete vidieť VIDEO hrozivej dopravnej nehody? Čítajte na druhej strane!